simple website templates

Serwis koloru

Szanowny Kliencie w Centrum Dekoral na ul. Obornickiej 70, wybierzesz swój wymarzony kolor , ponad 8000. Posiadamy wzorniki kolorów, katalogi z aranżacją wnętrz, wymalowania, oraz testery z mieszalnika (klient wybiera kolor z dostępnych palet i w kilka minut robimy tester 0,25l o dowlnej barwie, do sprawdzenia barwy w swoim otoczeniu). Nasza obsługa bazując na doświadczeniu i wiedzy, zwróci uwagę - czym się kierować przy wyborze barwy, na jakie aspekty zwrócić uwagę (światło zimne , ciepłe, dzienne, kierunki świata, kubatura pomieszczenia, stopnie połyskowości docelowego produktu itp.), pomoże w podjęciu właściwego wyboru.
Posiadamy najleszpsze i profesjonalne narzędzia do "odgadywania" koloru Klientów. Narzędzia - kolorymetry, umożliwiają odczytanie barwy z dowolnego materiału lub gładkiej powierzchni – np. tkaniny, płytki czy okładziny. Ich zadaniem jest przeskanowanie wybranego koloru i pokazanie wyniku skanowania w postaci najbliższego odpowiednika z wgranych palet, dostępnych w naszym sklepie. Wszystko w obecności klienta, w kilka minut.    

Testery, wzorniki


Nasza oferta kolorystyczna to ponad 8000 kolorów, specjalnie wyselkcjonowanych i pasujących do wystroju Twojego wnętrza. Dzięki naszej pomocy w łatwy i szybki sposób znajdziesz swój idealny kolor . Posiadamy wzorniki, palety barw- dostępne dla naszych klientów. Jeżeli posiadasz kolor z konkurencji, przyjdź do nas z jego nazwą lub z "kawałekiem wymalowania". Twój kolor przełożymy na nasze produkty. Barwa zostanie odczytana czułym kolorymetrem ze skanerem, i uzyska swój odpowiednik w naszych paletach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe bedzię przygotowanie farby z mieszalnika - gotowego produktu lub Testeru Koloru do samodzielnej oceny barwy w docelowym twoim otoczeniu, domu, mieszkaniu, biurze itp. Wszystkie sprawy załatwiamy na miejscu od ręki,w kilka minut , przy obecności Klientów.